Vip

Jako jediný klub v širokém okolí nabízíme exkluzivní VIP salonek, ze kterého přes zrcadlové sklo vidíte na celý hlavní parket. Se soukromou koupelnou a službami dle Vašich požadavků se Vám dostane toho nevětšího luxusu, které dozajista neuvidíte v žádném jiném podniku východních Čech.

I. Standard
5 000 Kč s DPH - Balíček obsahuje: VIP salonek, voda a lehké občerstvení, soukromá koupelna s WC a sprchou, přednostní obsluha na hlavním baru. Upozornění: V ceně nejsou zahrnuty vstupy / kapacita 8 osob.

II. Comfort
7 000 Kč s DPH - Balíček obsahuje: VIP salonek, Martini Prosecco na přípitek, voda a lehké občerstvení, soukromá koupelna s WC a sprchou, přednostní obsluha na hlavním baru, otevřený účet s obsluhou do VIP prostor, Upozornění: V ceně nejsou zahrnuty vstupy / kapacita 8 osob.

III. Luxury
10 000 Kč s DPH - Balíček obsahuje: VIP salonek, Möet Chandon Champagne Brut na přípitek, voda a lehké občerstvení, soukromá koupelna s WC a sprchou, přednostní obsluha na hlavním baru, otevřený účet s obsluhou do VIP prostor, Upozornění: V ceně jsou zahrnuty i vstupy pro 8 osob na běžnou párty (se vstupem do 120 czk).

Výhody VIP skyboxu

Jednostranně propustné sklo

Naprosté soukromí

Vlastní obsluha

Nečekáte na baru (balíček II. a III.)

Uzavřená místnost

S výhledem na celý taneční parket, bar i djs

Soukromá koupelna s WC

Žádné mačkání a čekání

VIP v Clubu La Fabrique